Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Blog

Sıfırdan WordPress Öğrenin
Wordpress Eğitimi,ücretsiz web sitesi kurma, wordpress ile site kurmak
BT ve Yazılım

Sıfırdan WordPress Öğrenin 

Neden WordPress ile Site Kurma ?

WordPress gün geçtikçe kullanımı ve önemi artan İçerik Yönetim Sistemlerinden birisidir. Günümüzde artık birçok kişi ve kurum web sitesi kurmak  istediği zaman sıfırdan satır satır, kod kod yaptırmak yerine daha çok WordPress ile site kurma yöntemlerine başvurmaktadırlar. Güvenlik, hız, tasarım gibi birçok alanda kolaylık sağlayan WordPress dünya üzerinde en çok kullanılan İçerik Yönetim Sistemlerinin başında gelmektedir. Php kullanılan bu sistemde Php bilmenin de birçok avantajı olacaktır. Php ile ilgili kurs incelemesine ise Buradan ulaşabilirsiniz.

Hem bu sitenin altyapısında hem de yapmış olduğum profesyonel işlerde kendim de WordPress altyapısını kullanmaktayım. Bunları yaparken destek aldığım birkaç farklı kaynak var. Onlardan biriside Udemy üzerinde En Çok Satan listesinde yer alan Fikret TOZAK ve WordPress Okulu tarafından oluşturulan Adım Adım WordPress Eğitimi Adım Adım Sitenizi Kurma Rehberi adlı kurs.


Kursta Neler Var ?

Udemy’de WordPress Eğitimi arayanlar için bir fırsat. Kurs 14 bölümden oluşmaktadır. İlk bölümlerde temel WordPress konularından ; Alan adı ve hosting seçimi, WordPress kurulumu, tema seçimi, eklenti kurulumu, yazı paylaşımı, menü ekleme/düzenleme, sosyal medya gibi konuların üzerinde durulmaktadır.

İlerleyen bölümlerde ise daha çok profesyonel olarak WordPress ile site kurma, kurumsal site kurulumu, E-Ticaret sitesi kurulumu, ücretli tema, SEO, güvenlik, yedekleme, site hızı gibi konulara değinilmiş.

Ayrıca kursun eğitmenleri ( Fikret Tozak ve WordPress Okulu)  tarafından her ay ThemeForest’ tan normal fiyatları 59 $ olan temaları ücretsiz bir şekilde paylaşmaktadırlar. Sadece bunlar değil ayrıca geçtiğimiz günlerde de WordPress SEO eklentileri arasında belki de en popüleri olan YOAST SEO eklentisinin Premium versiyonu için yine ücretsiz bir kupon kodu paylaşılmıştı. Ve arada da faydalı içerikler de paylaşılmaya devam ediliyor.


WordPress Okulu Nedir ?

WordPress Okulu WordPress Eğitimi, WordPress Danışmanlığı veren bir firmadır. Dilerseniz WordPress Okulu sitesine ulaşmak isterseniz de Buradan ulaşabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir  Startup Fikrinizi Test Edin & Hayata Geçirin - Girişimcilik


Kursu Kimler Satın Almalı ?

1) Ücretsiz web sitesisi kurmak isteyenler.

2) Kendi E-Ticaret sitesini kurmak isteyenler.

3) Kendine blog sitesi oluşturmak isteyenler.

4) Profesyonel olarak WordPress geliştiricisi olmak isteyenler.

5) Kaliteli bir Worpdress Eğitimi arayanlar.

6) WordPress ile site kurmak isteyenler.

Kursu Satın Alanlar Ne Dedi ?


Genel Olarak

Kurs WordPress’i hiç bilmeyen veya biraz bilip geliştirmek isteyenler için oldukça güzel bir WordPress eğitimi. Kurs sayesinde WordPress’e olan hakimiyetinizi arttırabileceksiniz.  Kendinizi bu alanda geliştirerek profesyonel olarak WordPress ile işler yapmaya başlayabileceksiniz.

Kursu satın almak ve incelemek isterseniz BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizin kurs hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda yorum alanına yazabilirsiniz. 🙂


♦Kursun Tanıtım Videosu♦

İlgili Gönderiler

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *