Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Blog

Web Geliştiricisi Olmak İçin İhtiyacın Olan Kurs!
web geliştirme kursu,asp.net öğren
BT ve Yazılım

Web Geliştiricisi Olmak İçin İhtiyacın Olan Kurs! 

Artık web dünyasının öneminden bahsetmeye gerek yok sanırım. Yaşlısı genci herkes farkında artık geleceğin web dünyası üzerinden olduğunun. Peki sen bu dünyada yerini almak istemez misin ?

Web 2.0′ ın hayatımıza girmesi ile bugün bilgisayar kullanım alışkanlıklarımız fazlasıyla değişti. Artık bloglar, vikiler, etiketler gibi daha birçok kavram hayatımıza girdi. Tabi bunlar öylece girmedi hayatlarımıza bunları birileri geliştirdi ve bizlerin önüne sundu. Peki o geliştirenlerden biri neden sen olmayasın ?


GearBest WW


Nasıl Web Geliştiricisi Olacağım ?

Udemy üzerinde birçok web geliştirme kursu mevcut ama içerisinde Asp.Net ile geliştirebileceğiniz kurs bulma sayınız pek yok. Bunun için Sadık Turan tarafından oluşturulan Udemy’ nin en çok satan web geliştirme kursu olan Komple Uygulamalı Web Geliştirme Eğitimi’ ni öneriririz. Neden mi ? Çünkü 55,5 saat boyunca web geliştirmenin temellerini iyice öğrenebileceğin bir kurs.


Kursta Neler Var ?

Her kursta olduğu gibi bu kurstada Kursa Nasıl Çalışılması Gerektiği, Temel Kavramlar, Fronted-Backend Kavramları gibi konulardan bahsediliyor. Konu olarak ilk bölümler HTML5  ile başlıyor. HTML5′ i güzelce öğrenmiş oluyorsunuz.

HTML5 Ne İşimize Yarayacak ?

Html5 ile web sitenizin adeta iskeletini çıkaracaksınız yani sizin bir websitesinde gördüğünüz tüm alanlar Html5 ile kodlanmış yapılardır. Yani bir web geliştirici olmak istiyorsanız Html5 bilmek mecburiyetindesiniz. Bu kurs ile ayrıca bir Html5 kursu satın almaya gerek kalmadan Html5′ ide öğrenmiş oluyorsunuz.

Sonrasında CSS ile devam ediyorsunuz. 50 ders boyunca CSS’ i kurcalıyorsunuz. Bu sayede sitenizin iskeletini oluşturmuş oluyorsunuz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir  React Native ile Mobil Uygulama Yapın!

CSS Ne işimize Yarayacak ?

CSS ile sayfanızın stilini, görünümünü değiştirmenizi sağlar.  Nasıl yani, şöyle ki diyelim sayfanıza bir buton koydunuz veya bir yazı yazdınız bu butonun veya yazının rengini değiştirmek istiyorsunuz bunu CSS ile yapıcaksınız. CSS’ de tıpkı HTML5 gibi websiteniz için olmazsa olmazlardandır 🙂

Daha sonraki konularda JavaScript, BootStrap, ASP.NET MVC gibi ileri düzey konularla kursa devam ediyorsunuz.

Kursun en beğendiğim yanı ise eğitmen Sadık Turan her bölüm sonunda uygulama yapıyor. Uygulama yaparak neyin nerde ne amaçla kullanıldığını çok daha net görebiliyorsunuz.

Hem Html, Css, JavaScript, Jquery, Bootstrap öğrenmek hem de ileri düzeyde ASP.NET öğrenmek istiyorsanız kursu satın almanızı önerebiliriz.


Kursu Satın Alanlar Ne Dedi ?

Kursu Satın Almak ve İncelemek İsterseniz BURADAN Ulaşabilirsiniz.

Sizin Kurs Hakkındaki Düşünceleriniz Neler ? Aşağı Yorum Alanına Yazabilirsiniz 🙂

♦Kursun Tanıtım Videosu♦

İlgili Gönderiler

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *