Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Blog

Tüm Dünyaya T-Shirt Satın
pasif gelir, sıfır yatırım, t-shirt satın
Kategoriler

Tüm Dünyaya T-Shirt Satın 

Bir çok pasif gelir yöntemi var ama bunlar içinde sanırım en eğlencelisi ve en masrafsızı tasarladığınız t-shirtleri satmak olucaktır. Tasarım yeteneklerinizi sergileyerek tasarladığınız t-shirtleri tüm dünyaya satarak pasif gelir elde etmeniz mümkün.

Nasıl Olucak Peki?

Daha öncede kurslarından birisinin incelemesini yaptığımız Umut İsmetoğlu ‘nun Dünyaya T-shirt Satın | TeeSpring, Redbubble (Sıfır Yatırım) adlı kursu ile dünya geneline nasıl satış yapabileceğinizi, anahtar kelime analizlerini, anahtar kelime belirlerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, market araştırması gibi  pek çok şeyi öğrenebileceksiniz.

Hem ücretli olarak t-shirt tasarımı yaptırabileceğiniz sitelerden, hem de ücretsiz olarak Photoshop kullanmadan t-shirt tasarımı nasıl yapılır bunları öğreneceksiniz.  TeeSpring  ve Redbubble sitelerine nasıl üye olunur, ödemeler nasıl alınır, nasıl tasarım yapılır, yaptığınız tasarım nasıl yüklenir gibi konuların yanında Payoneer hesabı oluşturmayı da öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca bu iki platformun haricinde başka platformların tanıtımı yapılmaktadır.

TeeSpring ve Redbubble Nedir?

TeeSpring ve Redbubble birbirine benzeyen iki tasarım sitesi. Hem siteden alışveriş yapabilir hem de kendi tasarımlarınızı yükleyerek para kazanabilirsiniz. İkisinin de birbirine göre artıları eksileri var tabi en göze görülür özelliği ise TeeSpring platformunun kendi tasarım editörünün olması. Bu editör sayesinde özellikle yazı odaklı tasarımlar yapıcaksanız güzel tasarımlar yapmanız mümkün, ayrıca kendi tasarımlarınızı da yüklemenize imkan tanıyor. Redbubble platformu ise TeeSpring’ e göre daha eski bir platfom. Redbubble’ da kendi düzenleme editörü yok ne yazık ki. Ama Redbubble’da da tıpkı TeeSpring’ de ki gibi kendi tasarımlarınızı yükleyebiliyorsunuz. Böylece daha profesyonel tasarımlar yaparak satışlarınız arttırma yolunda ciddi bir yol katedebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir  Sıfırdan Wordpress Öğrenin

Kursu Satın Alanlar Neler Söyledi?

pasif gelir,t-shirt satın,t-shirt tasarım

Kursu indirimli haliyle almak isterseniz BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizin Kurs Hakkındaki Düşünceleriniz Neler? Aşağı Yorum Alanına Yazabilirsiniz 🙂

İlgili Gönderiler

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *